MEGA aktualizácia - 30. júl 2012

uverejnené 30. 7. 2012, 6:10 používateľom Neznámy používateľ

V tomto vydaní...

  1. možnosť pridať vlastný favicon
  2. tlač podacích hárkov

  Možnosť pridať vlastný favicon

  V každom MEGA eShope pribudla možnosť pridať vlastný favicon. Túto možnosť nájdete v administrácii, v Nastaveniach » Základné nastavenia eshopu. Favicon musí mať koncovku .ico a minimálne rozmery odporúčame 16 x 16px.

  Favicon

  Možnosť pridať favicon je v každom eShope k dispozícii. Aby sa favicon zobrazil, je potrebné cez Dizajnéra znovu aktivovať aktuálnu tému - môžete tak spraviť bez akejkoľvek zmeny v dizajne.

  Tlač podacích hárkov

  Na výpise zoznamu objednávok pribudla možnosť vytlačiť poštový podací hárok, ktorý je akceptovaný na odosielanie listov alebo balíkov na Slovenskej pošte.

  Pre správne vyplnenie podacieho hárku je potrebné vyplniť nastavenia podacieho hárku v sekcii Nastavenia » Importy a Exporty - Nastavenie podacieho hárku:
  • adresa odosielateľa - zadajte adresu odosielateľa, teda adresu vašej spoločnosti. Odporúčame maximálne 5 riadkov textu.
  • zvoľte, ktorý spôsob platby vyhovuje dobierke - pri dobierke sa uvádza hodnota dobierky do podacieho hárku
  • zvoľte spôsob úhrady, ktorý sa vyznačí na podacom hárku - väčšinou sa volí "v hotovosti", keďže poštovné sa uhrádza na pošte. Pokiaľ by ste mali schválený úver poštovného, zvoľte "úverom poštovného", atď.
  • druh zásielok - ak posielate tovar ako listovú zásielku, zvoľte list a pokiaľ ako balík, zvoľte balík
  • zvoľte spôsob odosielania, ktoré sa vyznačí na podacom hárku

  Podací hárok

  Vytlačiť podací hárok môžete zo zoznamu objednávok - jednoducho si zvolíte vpravo objednávky, ktoré budete odosielať a na konci zoznamu stlačíte tlačidlo "Tlač podacích hárkov". Môžete zaznačiť koľkokoľvek objednávok, systém si ich sám rozdelí po 15 adries na jeden hárok.

  Upozornenie

  Ak by sa dané zmeny neprejavili vo vašom eshope, je potrebné cez Dizajnér 2.0 znovu aktivovať aktuálnu tému. Ak by ani tento úkon nepomohol, kontaktujte nás prosím emailom na podpora@krea.sk. 

  Comments