Užívateľská príručka

Táto užívateľská príručka vás prevedie nastaveniami a možnosťami systému MEGA.

Zoznámenie sa so systémom

Ešte predtým, ako začnete pracovať so systémom MEGA, zoznámte sa s užívateľským prostredím a navigáciou v administrátorskej časti systému.

Počiatočné nastavenie

Predtým, ako začnete vo vašom eShope predávať, je potrebné, aby ho správne nastavili. V tomto návode vás prevedieme počiatočnými nastaveniami vášho eShopu.

Produkty

V tejto časti vás oboznámime s možnosťami správy produktov vo vašom eShope. Ukážeme vám tiež, ako si v eShope pridáte produktové značky a kategórie.

Bannery

Bannery sú dôležitým obchodným nástrojom. V tomto návode si ukážeme, ako budete môcť pridávať, resp. meniť bannery vo vašom eshope.

Články

Príprava obsahu je výborným spôsobom, ako zlepšovať SEO úroveň vášho eshopu. V tomto návode si ukážeme, ako spravovať články vo vašom eShope.

Informačné stránky

Informačné stránky sú dôležitým zdrojom obchodných informácií. V tomto návode si ukážeme, ako budete môcť upravovať informačné a kontaktné stránky.

Objednávky

V tejto časti si ukážeme, ako budete môcť vo vašom eShope vybavovať objednávky a spravovať údaje o vašich zákazníkoch.

Nastavenia

Nastavenia budete potrebovať predovšetkým pred spustením eShopu, určite vám však prídu vhod aj v budúcnosti, pri nastavovaní konkrétnych funkcií a správania sa vášho eShopu..

Prehľady

V tomto návode si ukážeme, aké prehľady budete môcť vo vašom eShope získať.